Firmy

Je jedno kolik vám je. Určitě se u nás pobavíte

V současnosti existuje celá řada zajímavých druhů zábavy, které můžete podnikat i s přáteli. Když pomineme trochu nezdravé vysedávání v hospodě do brzkých ranních hodin, můžete třeba spolu hrát na počítači. Vzhledem k tomu, že internet má dnes už kdekdo, a navíc i v základní taxe je poměrně rychlý, neměl by to být velký problém skoro pro nikoho. V případě, že vás ale hraní na počítači už nebaví a chtěli byste podniknout něco akčnějšího, můžete jít do přírody a vyzkoušet si třeba paintball. Je to zábavná hra, která uchvátila mladou, ale i střední generaci.

DSC_0201

V případě, že pro vás není ani příroda, ale virtuální střelba vás baví, můžete vyzkoušet třeba možnosti lasergame praha, která nabízí obdobné potěšení ze střelby jako výše zmiňovaný paintball, ale v daleko čistším prostředí a bez nutnosti následného praní oblečení.

Mnoho milovníků paintballu přiznává, že předtím nedávali lasergame příliš mnoho šancí, ale dnes jsou zcela nadšení. Důvodů je hned několik. Mezi ty nejdůležitější patří i fakt, že po sobě jednotliví účastníci nestřílí kuličkami napuštěnými barvivem, což nejen že špiní oblečení, ale zároveň je i bolestivé. Nejeden „bojovník“ s horšími nebo špatně nasazenými ochrannými prvky se už díky vystřelenému projektilu zranil. To vás v tomto případě ale nemůže potkat, jelikož po dalších hráči střílíte pouze zdravotně nezávadné paprsky, které nemají žádnou reálnou moc vám ublížit.

DSC8007

Objednejte se

Žel, stále v našem hlavním městě existuje pouze jedna herna, kde si můžete lasergame dosyta zahrát. A to znamená mimo jiné i dlouhé čekací lhůty. Někdy můžete čekat na vhodný termín i několik týdnů. Pokud si zvolíte třeba pátek nebo sobotu, naděje, že v dohledné době bude termín volný, je velice nepravděpodobné. Naopak, když si ale budete chtít zahrát třeba uprostřed pracovního týdne, je dost možné, že nebudete muset čekat dlouho.