Rubriky
Lifestyle

Zažijte nevšední tantrickou masáž

Tantrický sex má dlouholetou tradici a získal si velkou oblíbenost v mnoha zemích světa. Má původ v Indii a v hinduistickém náboženství. Tvrdí se, že kdo jednou vyzkouší tantrický sex, naprosto mu propadne a už nebude toužit po žádném jiném druhu sexu. Potvrzují to i známé osobnosti, kteří mají s tantrou velmi pozitivní zkušenosti a veřejně ji propagovali či propagují, jako třeba Steve Jobs nebo Madonna.

sex

Při běžném sexu jde především o uvolnění přebytečného a nahromaděného napětí. Toto uvolnění probíhá formou pohlavního či jiného styku a končí orgasmem, který právě povětšinou dokáže uvolnit ono napětí, které je v milencích nahromaděno. Tantrický sex více pracuje se sexuální energií, která je v obou partnerech uložena. Nesnaží se jen o uvolnění a zbavení se oné energie. Snaží se o její sdílení a výměnu. Dochází u nich k psychickému i fyzickému propojení. Akt tantry může trvat různě dlouhou dobu, ale není výjimkou, že takový sex trvá i několik hodin. Jednou z jeho podstat je oddalování vyvrcholení tak, aby partneři nechali sexuální energii proudit uvnitř sebe. Ti, kteří mají s tantrou zkušenosti tvrdí, že se orgasmus po tantrickém sexu nemůže tomu při běžném sexu rovnat ani náhodou.

http://www.knihovnakv.cz/vyroci-knihovny-p747.htm

tělo

Pokud nemáte momentálně partnerku nebo partnera, s kterými byste se mohli pokusit zasvětit se do tajů tantrického sexu, můžete využít nabídku tantrické masáže penisu. Zkušená masérka vám provede masáž stehen, hýždí a zad a zakončí ji tantrickou masáží penisu, kterou vás může dovést až k nádhernému orgasmu. Pokud to bude vaše první zkušenost s tantrickým sexem, jsme si jistí, že budete naprosto nadšení a budete si chtít tuto zkušenost brzy zopakovat. Nebo pokud sháníte pro svou drahou polovičku dárek k narozeninám či výročí, můžete mu zakoupit právě tuto masáž. Určitě takový dárek velmi ocení a nabyté zkušenosti může potom ozkoušet s vámi pěkně v soukromí vaší ložnice.

Rubriky
Lifestyle

Léčba vůní aneb jak na aromaterapii

Co je aromaterapie

V překladu znamená aromaterapie léčba vůní. Je to druh alternativní medicíny při které se využívají vonné éterické oleje. Ty slouží k udržení nebo zlepšení zdraví. 

Věděli jste? vonné éterické oleje nejsou mastné (přestože se nazývají oleje) a nezanechávají za sebou mastný film.

Nosný olej

K ředění vonných éterických olejů se používá takzvaný nosný olej (nejčastěji mandlový, olivový). Tím se zaručí bezpečné použití na pokožku těla.

růže

Masáž, inhalace i aroma lampa

Aromaterapie se dá praktikovat mnoha způsoby. Celý svůj domov si můžete provonět pomocí aroma lampy a svíčky. Stačí do vody nakapat pár kapek vhodného oleje a zhluboka dýchat. Dále je možná přímá inhalace, kdy si kápnete olej na kapesníček či jiný kus látky a vdechujete. Inhalace je možná i v kombinaci s horkou vodou. Relaxační zážitek na vás bude čekat při aromaterapeutické masáži. Nebo když si napustíte horkou vanu a nasypete do ní voňavou sůl.

masáž

A jaká vůně pro vás bude ta pravá?

Pomeranč – příznivě působí na psychiku, zlepšuje náladu

Borovice – uklidňuje, pomáhá odbourat stres a odstranit deprese

Růže – dodává klid a ženskost, působí jako silné antidepresivum

Jasmín – pomáhá při bolestech hlavy, má pozitivní vliv na celý dýchací systém a pomáhá při bolestech v krku

Eukalyptus – používá se při léčbě rýmy, kašle, astmatu a bronchitidy

Citrón – ničí bakterie ve vzduchu, působí antisepticky a zvyšuje odolnost organismu

Rozmarýn – uvolňuje hleny, pomáhá s dýcháním a zvyšuje krevní tlak

Tip: pro děti se nejvíc hodí vanilka, mandarinka a meduňka

Na co si dát pozor

Vždy si důkladně přečtěte údaje na obale. Najdete tam pro koho není olej vhodný. Na pozoru by měly být například těhotné ženy (pro ty se nehodí skořicový a kafrový) a osoby s vysokým krevním tlakem (není vhodná bazalka a zázvor). Opatrní také buďte na vysokou koncentraci vonných olejů, vždy je řeďte s vhodným nosičem. Samotný olej je velmi silný a mohl by vyvolat bolest hlavy či nevolnost.

Rubriky
Lifestyle

Moderní kurzy „přežití“

V době, kdy jsme obklopeni virtuální realitou, se začala spousta lidí pídit po nějakém tom skutečném dobrodružství. Možná jako přípravu na své dobrodružství, možná pro posílení sebevědomí v době válečného konfliktu nedaleko našich hranic, se staly velice populární kurzy přežití. Ty organizují různí dobrodruhové a také zlatokopové, kteří ucítili příležitost se na situaci přiživit.

Přístřešek?

Motivaci těchto podnikatelů se ale věnovat nechci. Naopak ji schvaluji, protože se objevila podnikatelská příležitost a příležitosti se mají využívat. Chci se věnovat druhé straně. Vám, potenciálním klientům.

Když už se rozhodnete absolvovat některý kurz přežití, vybírejte. Je totiž řada organizátorů kurzů přežití, kteří by, v případě, že by byli vystavení nutnosti opravdově přežít, zřejmě neuspěli. K nouzovému přežití, o čem má jít v těchto kurzech, potřebují příliš mnoho propriet, které je nejdříve nutné někde zakoupit, připravit si je a nabalit do přenosných zavazadel.

Kurz přežití proto vybírejte podle jakéhosi CV jeho organizátora. Ptejte se co ten člověk má za sebou, jaké má zkušenosti, kde byl, jak dlouho tam byl. Určitě by mě být osobně vystaven opakovaně krizovým situacím, které by měl bez pomoci jiných zvládnout. A tyhle informace si ověřujte. Berte to jako první krok ke zvládnutí samotného přežití. Sbírejte informace. Vše je ukryto v nich.

Přežít v přírodě

Je spousta organizátorů, kteří shlédnou pár instruktážních videí na youtube, nebo v televizi. Ti odpovědnější si i něco sami vyzkouší. Bohužel, tam jejich příprava na vedení takových kurzů končí. Když pak k nim nastoupíte do kurzu, pokusí vás ohromit prací s křesadlem a když se jim podaří rozdělat oheň, vytáhnou druhý svůj trumf, filtr na vodu a před vámi se napijí ze špinavé řeky. Takový kurz je vám k ničemu. Jestli chcete dokázat přežít, vraťte se nejlépe ke knihám.

Svět se tak rychle nemění. To co fungovalo za Settona, i Foglara, funguje spolehlivě i dnes. Přitom se přežití, i to vynucené v přírodě může stát, ne-li zábavou, ale určitě alespoň smysluplnou hrou, která má navíc jeden podstatný bonus. Přežijete.

Rubriky
Lifestyle

Vejce do svého jídelníčku rozhodně zařaďte – Proč jsou vhodnou potravinou a jak prospívají?

O vejcích se hodně mluví a někomu nemusí být jasné, zda je dobré je jíst každý den. Také si nejste jistí? Víte, proč byste je jíst ale opravdu měli? 

Vejce do svého jídelníčku rozhodně zařaďte – Proč jsou vhodnou potravinou a jak prospívají? 

Máte rádi vajíčka? Děláte si je doma často na snídani nebo k večeři? Myslíte si ale, že není dobré je jíst každý den? Naopak, nevěřte fámám a vejce si v rozumné míře klidně každý den skutečně dopřejte. Našemu zdraví prospívají a navíc dokážou dodat hodně energie, což je neskutečně důležité. Kdy je nejlepší doba na vajíčka a kolik jich vlastně denně můžete opravdu sníst, aby vám nezačaly škodit? Protože i s vajíčky je to jako se vším jiným, všeho moc zkrátka vždycky škodí. 

chléb s vejci

Kolik vajec můžete sníst bez výčitek? 

Pokud milujete vejce, máte vyhráno, jde totiž o velmi zdravou potravinu a určitě se nemusíte obávat konzumovat je každý den. I když se traduje mnohé a říká se, že s vejci se to nemá přehánět, protože to škodí zdraví, není to tak úplně pravda. Bát se jich tedy opravdu nemusíte a klidně si denně dejte i tři vajíčka. Více ale už ne. Pokud si dáte každý den jen jedno nebo tři vajíčka, je to jedno a pořád je to v pořádku. Navíc vejce prospívají zdraví a skvěle se hodí do zdravého jídelníčku. 

V případě, že sportujete a snažíte se jíst velmi zdravě, vejce by na vašem talíři opravdu chybět neměly. Můžete si je dát jen uvařené, ale klidně i míchané nebo jinak upravené. Nejlepší jsou vejce na snídaní, ráno totiž dodají hrozně moc potřebné energie a pak nebudete potřebovat ani během celého dopoledne jíst, a přesto budete mít síly na rozdávání. A to je to, co potřebujete. Hlavně, pokud žijete aktivním životem. 

vejce jsou zdravá

Co nám vajíčka dávají? 

Vejce obsahují cenné látky, kromě energie tak tělu pomáhají podpořit i imunitní systém, ten posilují, stejně tak jako mozek. Navíc vám díky vajíčkům lépe porostou vlasy a nehty. Vejce jsou bohaté na živiny, těch mají skutečně plno. No a jak je to s tím cholesterolem? Všichni víme, že vejce ho mají dost, ale tak hrozné, jak se tvrdí, to opravdu není. Stačí se právě držet pravidla, tři vejce denně a dost. 

Pokud žijete zdravě, vejce opravdu potřebujete. 

Rubriky
Lifestyle

Spokojenost na prvním místě

Porucha erekce je velice nepříjemný problém, který má negativní vliv na sebevědomí každého muže. Když se něco takového objeví, může se muž cítit neschopný, což je zaručeně nepříjemné. Na ženu ovšem také takový problém jejího partnera dopadne, a to v podobě pocitu vlastní neatraktivnosti a nezajímavosti. Pokud se tedy stalo, že něco takového potkalo i Vás, rozhodně byste měli s takovou situací něco dělat. To je totiž to nejlepší řešení.

A co vlastně poruchu erekce způsobuje? Někdy za ni může nervozita, jindy stres nebo třeba únava. Mnohdy je na vině věk nebo nezdravý životní styl. Když se tedy rozhodnete pro změnu svého životního stylu, začnete se více hýbat a jíst zdravě, výsledky se nejspíše objeví, ale nebude to jen tak hned. A právě proto existují i jiné možnosti.

Zaručené výsledky

Pokud totiž chcete, aby všechno opět fungovalo, Vy jste si mohli milování užívat a nemuseli jste myslet na to, že se všechno pokazilo, rozhodně je tu řešení. Tímto řešením může být například kamagra gel. Jeho používání je velice jednoduché. Navíc se jedná o skutečně efektivní přípravek, který Vám pomůže vše uvést do toho správného stavu.

Při používání takového přípravku navíc rozhodně nemusíte mít starosti o svoje zdraví, takže pokud doufáte, že bude vše fungovat tak, jak by to fungovat mělo, jste na správné stopě. V dnešní době se na trhu nachází mnoho různých přípravků na podporu erekce. Volba záleží čistě jenom na představách a požadavcích zákazníka.
Výhodou takových přípravků je efektivita. Fungují skutečně okamžitě a dovolí vrátit milostný život do normálu. Do ložnice se tak vrátí ztracená touha a oba partneři se zaručeně budou opět cítit skvěle.