Lifestyle

Zažijte nevšední tantrickou masáž

Tantrický sex má dlouholetou tradici a získal si velkou oblíbenost v mnoha zemích světa. Má původ v Indii a v hinduistickém náboženství. Tvrdí se, že kdo jednou vyzkouší tantrický sex, naprosto mu propadne a už nebude toužit po žádném jiném druhu sexu. Potvrzují to i známé osobnosti, kteří mají s tantrou velmi pozitivní zkušenosti a veřejně ji propagovali či propagují, jako třeba Steve Jobs nebo Madonna.

sex

Při běžném sexu jde především o uvolnění přebytečného a nahromaděného napětí. Toto uvolnění probíhá formou pohlavního či jiného styku a končí orgasmem, který právě povětšinou dokáže uvolnit ono napětí, které je v milencích nahromaděno. Tantrický sex více pracuje se sexuální energií, která je v obou partnerech uložena. Nesnaží se jen o uvolnění a zbavení se oné energie. Snaží se o její sdílení a výměnu. Dochází u nich k psychickému i fyzickému propojení. Akt tantry může trvat různě dlouhou dobu, ale není výjimkou, že takový sex trvá i několik hodin. Jednou z jeho podstat je oddalování vyvrcholení tak, aby partneři nechali sexuální energii proudit uvnitř sebe. Ti, kteří mají s tantrou zkušenosti tvrdí, že se orgasmus po tantrickém sexu nemůže tomu při běžném sexu rovnat ani náhodou.

http://www.knihovnakv.cz/vyroci-knihovny-p747.htm

tělo

Pokud nemáte momentálně partnerku nebo partnera, s kterými byste se mohli pokusit zasvětit se do tajů tantrického sexu, můžete využít nabídku tantrické masáže penisu. Zkušená masérka vám provede masáž stehen, hýždí a zad a zakončí ji tantrickou masáží penisu, kterou vás může dovést až k nádhernému orgasmu. Pokud to bude vaše první zkušenost s tantrickým sexem, jsme si jistí, že budete naprosto nadšení a budete si chtít tuto zkušenost brzy zopakovat. Nebo pokud sháníte pro svou drahou polovičku dárek k narozeninám či výročí, můžete mu zakoupit právě tuto masáž. Určitě takový dárek velmi ocení a nabyté zkušenosti může potom ozkoušet s vámi pěkně v soukromí vaší ložnice.