Rubriky
Dům a byt

Mobilní dřevostavba – levná varianta bydlení

Současná doba je těžká. Platy nejsou příliš vysoké a ceny nemovitostí se vyšplhaly opravdu hodně vysoko. Navíc řada rodičů nemohla svým dětem našetřit ani nic do startu života. Pro mladé páry je tedy velmi obtížné osamostatni se od rodičů a začít vlastní život – a v ideálním případě bez velkých dluhů. Pokud tato popsaná situace je přímo ta vaše, máme pro vás jedno skvělé řešení, jak můžete na vlastní bydlení dosáhnout i pokud nevyděláváte desetitisíce měsíčně!

Slyšeli jste již někdy o mobilheimu? Mobilní dřevostavba splní velmi dobře svůj účel. Je plně obyvatelná po celý rok a má plně funkční rozvody – odpadu, vody i elektrického proudu. Není problém se tak přímo nastěhovat a používat koupelnu.

dům u jezera

Obrovskou výhodou oproti klasickým zděným domům je i fakt, že tento typ staveb nemusí být postaven na stavebním pozemku – což znamená další velká finanční úspora! Klasická orná půda má mnohem menší cenu, a pokud v blízkosti takového pozemku máte přípojku na elektriku a vodu, není problém tuto mobilní dřevostavbu postavit právě sem!

Navíc k této stavbě nepotřebujete ani stavební povolení! Ušetříte tak nejen další finanční prostředky, ale i spoustu času, který byste strávili obcházením po úřadech a vyřizovali nejrůznější povolení. Zkrátka jedná se o ideální a kvalitní možnost bydlení!

dům u lesa

Velkou výhodou je i fakt, že domy jsou montované již ve výrobě a k vám na pozemek je přivezena již hotová stavba. Nemusíte tak ztrácet čas žádnou stavbou. Nový dům si stačí vybrat ze speciálního katalogu, zaplatit a téměř okamžitě se můžete nastěhovat! Zkrátka je to prostě tak úžasné, jak to zní. A co víc? K dostání je celá řada variant – jak co do počtu metrů čtverečních, tak co do dispozičního rozložení. Na výběr máte z malých domků pro jednoho, tak z celé velké stavby rodinného domu – a to vše již do jednoho milionu Korun!