Rubriky
Produkty

S čím vším nám může pomoci teleskopická tyč

V každé domácnosti se najdou místa, na které se při úklidu dá obtížně dostat, především proto, že jsou vysoko. Příkladem mohou být vršky skříní či rohy u stropů, kde se často objevují pavučiny.

Pokud tato místa chceme vyčistit, obvykle nám nezbývá než si vzít štafle či vlézt na židli, což je nejen nepohodlné, ale také poměrně nebezpečné. Stačí totiž jediný špatný krok a můžeme spadnout, což může mít i vážné následky, pokud se při tom například uhodíme hlavou o stůl.

uklid1

Avšak nemusíme mít obavy, neboť zde je možnost, jak tato místa vyčistit poměrně pohodlně. Řešením je v tomto případě teleskopická tyč. O co se jedná?

V podstatě jde o univerzální násadu, kterou lze roztáhnout a zvětšit tak její délku. Díky tomu tak pohodlně dosáhneme i na ta nejméně dostupná místa. Avšak své využití najde nejen při úklidu domácnosti.

Jak již bylo řečeno, jedná se v mnoha případech o univerzální násadu, což znamená, že ji lze použít na nejrůznější čisticí pomocníky. A ač nasadit na ni smeták je asi nejčastější způsob použití, není rozhodně ani zdaleka jediný.

uklid5

Lze na ni totiž nasadit mimo jiné například také kartáč na auto. Tím se mytí střechy vozidla stane mnohem jednodušším. Pokud navíc čistíte například nákladní automobil, pak se bez ní rozhodně neobejdete.

Dále zde máme nejrůznější prostředky na čištění bazénu. Jedním z nich je klasická síť na vybírání napadaných nečistot, jako jsou listy či brouci. Díky teleskopické tyči je bez problému dokážete vybrat i ze středu bazénu, o dně ani nemluvě.

Můžeme na ni také násadu od bazénového vysavače. To nám velmi ulehčí vysávání dna, neboť tam dosáhneme, aniž bychom museli vstupovat do vody a zviřovali tak usazeniny na dně, které chceme vysát.

Jak je vidět, teleskopická tyč má mnoho použití. Je tedy rozhodně dobrým domácím pomocníkem a rozhodně neprohloupíte, pokud si ji pořídíte. Věřte, že ses bude hodit.