Ženy

3, 2, 1 připravme se na jaro

Jeden nový květinový kousek do šatníku

Příroda opět začíná hrát všemi barvami. Hrajte taky, tedy myšleno s oblečením. Pořiďte si do svého šatníku jeden květinový kousek. Pro romantické duše to mohou být šaty zkombinované s legínami, pro sporťačky mikina a pro elegánky kabelka. 

Sluneční brýle a krém s ochranným faktorem

Nezapomínejte na své oči a pleť. První paprsky mohou být zrádné, takže krém s ochranným faktorem je opravdu povinná výbava a to samé platí i o slunečních brýlích. Nač si přidělávat vrásky kolem očí z mžourání do slunce.

květiny

Kratší sestřih

Účesem roku 2022 je opět mikádo na tisíc způsobů. Pamatujete, jak Victoria Beckham pobláznila svým krátkým mikádem celý svět? Není to ale zdaleka jediná možnost, střih může být až po ramena, vlnitý nebo do podkovy. Proberte to s kadeřnicí a oživte svůj účes.

Zdravé tělo

Také jste v zimě sem tam trošku zhřešily? Nevadí, někdy je to prostě potřeba. Ale teď tělu dopřejte něco, po čem se budete cítit fit a plni energie. Může to být zelený čaj Matcha, který je plný antioxidantů. Nebo zařaďte čerstvé šťávy, taková mrkev s jablkem a řepou je opravdu vitaminová bomba. A když k tomu přidáte každé ráno teplou vodu s citronem, dostanete do sebe vitamin C a zavodníte se po dlouhé noci.

vitaminy

Lesk na rty

Beauty trend letošního roku hovoří jasně: lesk a třpyt. Čili odložte rtěnku a vyberte si ten nejzářivější lesk. Barev je v nabídce opravdu nespočet, takže vyzkoušejte, jaká vám bude nejvíce sedět a šup s ní na rty.

Pohyb

Také se vám v zimě do sportu kolikrát moc nechtělo? Za okny mrzlo, takže bylo příjemnější raději zůstat doma, zapálit svíčku a pustit si film. Teď je na čase se opět pomalu rozpohybovat. Nebojte, nic drastického. Stačí vystoupit z autobusu o zastávku dřív a dojít domů pěšky. Místo sezení u kafíčka s kamarádkou si spolu dejte rychlou chůzi. Nebo nazujte brusle, do sluchátek svižnou hudbu a endorfiny se už postarají o dobrou náladu.