Rubriky
Firmy

Dovolená plná odpočinku

Za celý rok je jen málo příjemnějšího, než skvělá dovolená. Ať už vyrážíte sami nebo vás čeká dovolená s rodinou, přáteli či třeba spolužáky, vždycky je jedná o zasloužený odpočinek, který každý pojme trošku jinak. Pro někoho jsou ideálními podmínkami tropy u moře, krásné výhledy a západy slunce s drinkem v ruce. Vy si to ovšem představujete jinak? Pokud jste milovníkem přírody, nebo se v ní zkrátka cítíte skvěle, máte rádi dobré jídlo, příjemné ubytování a mnoho možností co se týká aktivit a programu, máme pro vás parádní nabídku – nabízíme levné ubytování dolní morava.

Dolní Morava

Jedná se o velmi žádanou lokalitu, kterou každoročně navštěvují tisíce lidí – a to jak v létě, tak i v zimě. Samotný resort Dolní Morava bývá beznadějně obsazen právě pro svou oblibu, ale pokud nemusíte bydlet přímo vedle resortu, naše ubytování se vám bude líbit. Naše moderní apartmány se totiž nachází velmi blízko, takže pokud tam budete chtít na lyžování, nebo se jen tak projít na stezce korunami stromů, budete tam velmi rychle, a zároveň budete bydlet v soukromí a obklopeni přírodou.V okolí apartmánů se nachází mnoho turistických stezek, které můžete využít pro rekreaci a takové procházky jsou mimo jiné ideální na vyčištění hlavy – zbavte svou mysl stresu a starostí z běžného života, užijte si zpěv ptáků, nádherné výhledy a klid nádherné přírody.

polské Klodzko

Pokud byste si chtěli vyrazit někam za zábavou, určitě oceníte nedaleké turistické cíle, ať už to bude vodní elektrárna Dlouhé Stráně, která uchvátí i ty, kteří se o tuto tématiku příliš nezajímají, nebo můžete navštívit například termální lázně Velké Losiny. A pro ty, kteří by se rádi podívali i za hranice, máme tip na polské Klodzko, kde objevíte nejen krásné stavby, ale v jarním a letním období také krásné květinové záhony, ze kterých až přechází zrak. Užijte si svou dovolenou naplno právě u nás!