Rubriky
Dovolená

Dovolené v Dubaji

Vždycky jsem si přála, že na nějakou pěknou dovolenou pojedu do Dubaje. Sice jsem byla dvakrát v Chorvatsku a jednou ve Španělsku, ale posledních deset let toužím po Dubaji. A chci si na to našetřit pořádné peníze, protože když už budu v té Dubaji, tak jsem se chtěla taky bydlet v nějakém krásném a luxusním hotelu. A vím, že tam klidně noc stojí i deset tisíc korun. A to myslím v takovém průměrně drahém hotelu. Jsou tam je taky extra luxusní hotely, kde by mi nestačil snad ani roční plat. Dozvěděla jsem se, že v Dubaji na dovolené stojí klidně i noc třeba čtvrt milionu. Je mi jasné, že tohle jenom asi pro ty bohaté šejky.

Do Dubaje jedu se synem.

A taky jsem se dozvěděla, že právě v té Dubaji jsou tyto extra drahé hotely stále zamluvené a nejsou většinou k dispozici. Říkám si, co to může být za lidi, kteří si tohle mohou dovolit. Nedokážu si představit, že by tam nějaký člověk trávil s rodinou třeba dva týdny dovolené. Nevím, jak by to potom bylo, kdy musel denně musel platit čtvrt milionu korun za ubytování. A to by bylo jenom za jednoho člověka? Raději to ani nechci vědět. Já jsem se koukala na dovolené na takové hotely, na které bych měla dostatek peněz. A mám v plánu si našetřit třeba sto tisíc korun a vycestovat třeba na týden do Dubaje.

Dubaj je můj sen.

A myslím si, že si taky užiji, protože v této cenové relaci si tam užiji docela opravdu perfektní podmínky a zábavu. A chci vzít taky sebou syna kterému je devět let. Čekala jsem právě na takové věci, až syn bude starší, aby si to lépe užil a pamatoval, protože nemá cenu tam jezdit třeba v tříletým dítětem, které z toho nebude mít vůbec žádný zážitek do budoucna si nebude téměř nic pamatovat. Navíc by se mi na tak drahé a luxusní dovolené nechtělo stále hlídat nějaké malé batole. takhle si to se synem alespoň pořádně užiji a uděláme si spolu opravdu mnoho krásných fotek.