Produkty

Exkluzivní řecký olivový olej.

Řecko v kapkách oleje. Tak by se mohla nazvat nabídka neskutečně kvalitních řeckých olivových olejů. Jedná se o exkluzivní nabídku té nejvyšší jakosti olejů lisovaných za studena. Olivy jsou sklízeny z těch nejstarších olivovníků v různých oblastech Řecka, o sklizeň se starají rodinné farmy, které mají tyto olivové háje ve svém vlastnictví a výrobě olejů se věnují po celé generace. Olivy na výrobu se lisují do pár hodin od sklizně a jsou zásadně vždy z jednoho druhu olivovníku, takže každý z excelentních olejů vyniká svojí specifickou vůní a chutí. Oleje mají certifikáty jakosti a jsou uznávané jako léčivé.

řecký olivový olej

To znamená, že tyto oleje nejsou pouze k užití kuchyňskému, ale mají vyloženě pozitivní účinky na lidský organismus, takže se používají také jako léčivo. Zejména olej The Governor díky koncentracím fenolických sloučenin je jedním z nejzdravějších olejů na světě vůbec. Pyšní se zdravotním potvrzením EU z roku 2012 a o jeho složení a velice příznivých účincích na zdraví člověka si můžete udělat představu v detailu nabídky tohoto unikátního řeckého olivového oleje. Pár kapek těchto olivových olejů udělá z vašeho obyčejného zeleninového salátu doslova gastronomický zážitek, pochopitelně i další jídla především z řecké kuchyně si budou s těmito oleji velice rozumět.

řecký olivový olej

Lahev takového oleje je také skvělým dárkem pro každého zapřisáhlého abstinenta, kterého prostě darem v podobě lahve alkoholu neuctíte, zato lahev tohoto oleje se jistě dočká velikého ocenění u každého milovníka zdravého životního stylu a alternativních stylů medicíny. Pokud se tedy chystáte na narozeninovou oslavu vaší kamarádky veganky, nebo kamaráda vegetariána, kteří alkohol a další světské pochoutky odmítají, věřte, že s touto lahví je skutečně potěšíte. Stačí věnovat chvíli výběru, přečíst si poutavou historii vzniku těchto olejů a do internetového košíku vložit vybraný produkt. Zaplatit a dárek je rázem na cestě až k vám domů.