Produkty

Kolagen – opomíjená látka v našem těle

Všimli jste si, že s přibývajícím věkem už není vaše pokožka co bývala? Že není tak pružná a hladká? Všimli jste si, že vlasy krepatí, a nerostou tak pevné jako dřív? Začal se vám topit nehty? Nebo vás začaly trápit klouby, i když nemáte nadváhu? Všechny tyto problémy jsou bohužel spjaty s úbytkem kolagenu, který v našem těle přirozeně klesá. Po 25. roce bychom jej měli doplňovat pravidelně. Jenže s kolageny se roztrhl pytel, a propaguje ho každá druhá celebrita. Jak v té záplavě kolagenů natrefit na kvalitní, který splní, co slibuje?

kolagen tablety

Existuje celá řada kolagenů, ale nejlepší kolagen je ten rybí. Náš tekutý kolagen Orca pochází z ryb, které žijí volně v moři, což lze doložit certifikátem, stejně jako jeho složení a vliv na náš organismus. Začněte jej užívat co nejdřív, aby se vám zdraví alespoň trošku zlepšilo. Nejde totiž jn o vzhled a vypnutou pleť, ale hlavně o celkový zdravotní stav. Kolagen vám může pomoct zlepšit stav vašich kloubů, protože pomáhá tvorbě chrupavek, bez kterých vaše klouby nebudou fungovat, jak mají.

složení pokožky

Nejen kolagen
Abychom z kolagenového nápoje vytěžili co nejvíc, přidali jsme k němu i zinek, který je skvělý na pleť, kyselinu hyaluronovou, která pomáhá pleti udržet vodu a nevysychat, a také vitamín C, díky kterému je pleť rozzářená a svěží.

Přesvědčili jsme vás k tomu, abyste vyzkoušeli velmi kvalitní kolagen v prášku, který splní, co slíbí? Na našem webu najdete i zdroje v podobě odkazů na studie, které potvrdily vliv kolagenu na zdravotní stav. Díky tomu budete mít přehled o kvalitě našeho kolagenu, a na vlastní kůži se doslova můžete přesvědčit o tom, že tento malý zázrak vážně funguje.

Nechcete jej objednávat každý měsíc? Zaregistrujte se bezplatně, a my vám jej zašleme každý měsíc. Dopravu máte zdarma, cenu máte nižší, a navíc máte možnost jej kdykoliv vypovědět bez jakéhokoliv postihu.