Produkty

Hry rozvíjející schopnosti reálného života

Děti rády napodobuj to, co vidí u dospěláků. Někdy to může být dosti tragikomická podívaná, jindy zase skvělým zrcadlem pro rodiče nebo jiné blízké osoby. Ve školce mají mnoho možností, jak se tímto způsobem realizovat – poskytují širokou škálu různých hraček, a to jak pro kluky, tak pro holky. Doma takové možnosti mnohdy nemáme. To nemyslím jenom z hlediska financí, ale také prostorové kapacity. A tak si děti staví své milované domečky z dek a polštářů.
děti v kukuřici
Tento proces je sice také učí kreativní činnosti a abstraktnímu přemýšlení, avšak není to příliš trvanlivé řešení.
Nejkrásnější jsou domečky a například kuchyňky nebo obchůdky ze dřeva a také nejdéle vydrží řádění vašich ratolestí. Mnohem praktičtější je však domeček pro děti plátěný. Snadno jej složíte i rozložíte, aniž by zabírali velké množství místa. Lze jej přenést na zahradu a bez problému skladovat pro mladší sourozence. V případě potřeby lze dokonce pár tahy šicího stroje provést opravy nebo jiné dodělávky.
Plátěné stany však nemusí být jen na hraní, ale mohou vašemu dítěti poskytnou čas o samotě a v klidu například při prohlížení knížek v teepee. To představuje určitou výhodu i pro rodiče, kteří si chtějí dopřát trochu klidu. Prostor může naplnit nebo alespoň podpořit všechny představy, a tak najednou máte doma další maminky, tatínky, prodavače nebo hasiče. Další otázkou je, jaké vybavení pořídit do takového stanu. Určitě neuškodí jedna deka nebo polštář navíc na zem kvůli chladu. Pokud chcete vytvořit restauraci, kuchyňku nebo obchod, lze koupit plastové, kovové, a dokonce i keramické sety.
kluk jedoucí na autíčku
Můžete si vybrat z mnoha různých motivů i barev a zajistit tak, že se bude skvěle hodit do interiéru. Okouzlí nejen vás a vaše děti, ale také vaše návštěvy. Děti vašich známých si nebudou s ničím jiným chtít hrát – a to, jak menší, tak i ty větší.