Produkty

Jaké účinky má triphala a čím je výjimečná

Staré indické léčitelství má dlouhou tradici a je opravdu účinné. Směs tří bylin, kterou využívá můžete užívat pravidelně a budete se po ní cítit mnohem lépe.

Jaké účinky má triphala a čím je výjimečná

Triphala je směs tří účinných bylin, kterou využívá ájurvéda – tedy staré lidové indické léčitelství již po staletí. Jde o unikátní kombinaci amalaki, bibhitaki a haritaki. Jde o směs, která má mnohonásobné účinky na lidské zdraví. Ájurvéda je založena na tom, že neléčí pouze příznaky onemocnění a špatného fyzického stavu člověka, ale zaměřuje se přímo na řešení problémů. Tato směs je neskutečně silná, avšak chuťově není nijak zvláště lákavá.

pexels-photo-3992716

C čím vším vám pomůže

Pokud si chcete celkově zregenerovat a zlepšit stav celého organismu je triphala Nakliceno k tomu jako stvořená. Její účinky jsou ovšem mnohem rozsáhlejší, celkově zlepšuje stav zažívacího ústrojí a pomáhá zabraňovat nepříjemnému nadýmání. Využít se může i k detoxikaci organismu, vyčistí tělo od všech nahromaděných škodlivin, čistí orgány a pomáhá tělu vylučovat škodliviny snadněji ven. Celkově tak zlepšuje i obranyschopnost člověka a dodává tělu tolik potřebnou energii. Vliv má i na funkci střev a napomáhá k lepšímu vstřebávání získaných živin.

Výborná je směs i při boji s vysokým cholesterolem nebo špatným krevním tlakem. Tělo také chrání jako výborný antioxidant před volnými radikály, které nám škodí. Vypořádat se ale umí i se špatným psychickým stavem, úzkostmi a depresemi. Dostane vás zkrátka do formy ve všech směrech. A o tohle se právě ájurvéda snaží vždy. Jen při této kombinaci bylin se může dosáhnout takových účinků.

pexels-photo-3873206

Jak si ji připravit

Triphala se nejčastěji užívá buď ve formě prášku nebo tablet. Z prášku je pak možné udělat si čaj nebo jej pouze smíchat s vodou. Díky ne příliš příjemné chuti je ale pohodlnější užívání tablet. Jde o výborný prostředek, jak si celkově zlepšit zdraví a posílit svou obranyschopnost. Imunita je zvláště v těchto dnech velmi důležitá, a proto bychom o sebe měli dbát více, než kdy předtím.

Vyzkoušejte tuto unikátní směs bylin podle staré receptury a ihned poznáte ten rozdíl. Dostaňte se konečně do formy.