Produkty

tipy ta kvalitní erekci

Problémy v sexuální oblasti se u mužů i žen mohou objevit v průběhu celého života. Některé se objevují s přibývajícím věkem jiné s přibývajícími nemoci a nezdravím životním stylem. U mužů jde nejčastěji o problémy s erekcí. Tyto problémy se vyskytují už i u mladých mužů, ale s přibývajícím věkem jsou tyto problémy čím dál častější.

U mladých mužů může být problémem strach a stres při sexuální aktivitě s novou partnerkou. Chtějí ji uspokojit, být dobrým milencem a pod tímto stresem mohou přicházet poruchy s erekcí. Následně s věkem přibývají poruchy s erekcí kvůli dalším obtížím. Na příčině se podílí jak problémy v psychické oblasti, tak je příčina i v rámci fyzického zdraví.

intimní soužití

Co se týče psychických příčin, které mohou mít vliv na problémy s erekcí, tak jde o dlouhodobý stres, problémy v práci či v rodinných vztazích. Velké problémy v partnerství. Co se týče fyzického zdraví, tak tam může erekci ovlivňovat obezita, nezdravý životní styl, nedostatek spánku a odpočinku. Také nemoci jako diabetes melitus, vysoký krevní tlak a další kardiovaskulární onemocnění.

kořen ženšenu

Je třeba zjistit příčinu, která má vliv na poruchy erekce. Někdy může jít o kombinaci více příčin. Nabízí se otázka co na erekci a její podporu? Nejdříve je dobré zkusit přírodní produkty, než se člověk vrhne na farmaceutické léky. Chemické léky mají vedlejší účinky a také zatěžují organismus. Někdy jsou potřeba, ale ještě před tím každý muž může vyzkoušet pomoc v přírodních produktech. Pro muže na prostatu je výborný ženšen. Účinky jsou prokázané a potvrzené. Dále je dobrý rozmarýn, vrba úzkolistá, také kustovnice čínská a med, v němž mohou být některé bylinky naložené. Také je třeba zvážit životospráva, pravidelně odpočívat a mít vyvážený životní styl. Takže nejen odpočinek, ale přiměřená fyzická aktivita pomáhá prokrvit tělo a podporuje kardiovaskulární systém. Pokud je sedavé zaměstnání, pak by měl být odpočinek i v podobě fyzické aktivity.