Produkty

Udělat dobrý první dojem je důležité v mnoha situacích

Říká se, že šaty dělají člověka. Bohužel je to pravda. Pokud někoho potkáte a tento člověk Vás zaujme, tak je to nejčastěji způsobeno tím, co má na sobě. Jestliže potkáte osobu, která bude znečištěná a její oděv bude potrhaný a celkový vzhled nedbalý, tak si pravděpodobně pomyslíte, že se jedná o člověka, který je bez domova. Naopak muž, který půjde po městě a na sobě bude mít drahý značkový oblek, tak si téměř každý řekne, že se jedná o finančně zabezpečeného, elegantně oblékaného muže.

letní šaty

Každý má pouze jednu šanci udělat první dojem. První dojem je totiž důležitý i třeba u pohovoru, který trvá většinou několik minut a za těchto pár minut ze sebe musíte vydat to nejlepší, co ve Vás je, abyste získali větší šanci získat pracovní pozici, o kterou se ucházíte. S tímto je spojený i první den v novém zaměstnání, kdy se potkáváte se svými kolegy a seznamujete se. To, co máte na sobě o Vás také hodně prozradí. Jestliže je Váš styl oblékání sportovní, nejspíše si toho brzo všimne i Vaše okolí. Pravděpodobně budete nosit často legíny nebo džíny a k tomu tričko a mikinu.

Můžete si nastavit dress code, kterého se budete držet, když půjdete do zaměstnání. Pro ženy to mohou být šaty do práce. Nikdo tak nepozná, že třeba Váš osobní styl je spíše sportovní. Budete působit více žensky a elegantně. Šaty ženě dodají na sebevědomí a také zdůrazní svou ženskost ve společnosti. Muži si také více všímají žen, které nosí šaty. Dámy odhalují své nohy a mají na sobě styl oblečení, které muži nenosí. Pro muže jsou šaty vyloženě ženskou záležitostí.

pracovní šaty

Do práce si můžete vzít na sebe různé styly šatů. Existují takové, které jsou do letních dnů a jsou tedy skvělou volbou, když jsou venku vysoké teploty. Dále jsou i různé střihy, které jsou uzpůsobené tak, aby si každá dívka mohla vybrat podle toho, jaký střih sedí její postavě.