Produkty

Tři vrstvy vás ochrání v každém počasí

Sport je nedílnou součástí života každého, kdo vyznává zdravý životní styl. Abychom se ale cítili i při větších sportovních výkonech stále komfortně, je zapotřebí mít vhodné oblečení. Doby socialistických vytahaných teplákových souprav, které vypadaly jako nevzhledné uniformy, jsou už naštěstí pryč. Dnes si může každý (i příležitostný) sportovec obléknout skutečnou kvalitu. Pro dosažení maximálního pohodlí i optimálních sportovních výsledků je určeno moderní funkční prádlo.

termo

  • A to nejen pro letní sporty, ale i pro náročné zimní sportovní výkony.
  • Oblečení CRAFT https://www.c-store.cz/ je vytvořeno systémem třech na sebe navazujících vrstev, které ochrání organismus před nepřízní počasí v zimním i letním období.

Nejen funkční, ale i esteticky dokonalé

Současní výrobci se nezaměřují však pouze na funkčnost prádla, ale dávají velký důraz i na estetickou stránku. Není tedy problém vybrat si i podle věku budoucího nositele. Proto je v kolekci zařazeno i juniorské funkční prádlo. Každý chce přeci vypadat dobře i při náročných fyzických výkonech.

  • Z tohoto důvodu je prádlo rozděleno i podle druhu sportu, který chcete provozovat.
  • Je zřejmé, že každý sport vyžaduje jiné podmínky a odlišný druh pohybu.
  • Jiný výkon podáváte při lehkém kondičním běhu ráno v parku a jiný při výstupu na Mont Blanc.

Například pro zmíněné běžce bylo vytvořena kolekce, která nabízí

  • optimální ventilaci
  • specifický střih
  • dokonalé vyvážení ve chvílích výkonu i uvolnění.

běžec
Vhodně volené oblečení může dokonce motivovat naši nejmladší generaci k tomu, aby zařadila do svého denního programu některý ze sportů.Dětské funkční prádlo se vyrábí v mnoha barevných provedeních a moderním stylu. Kolekce zahrnuje i vkusné letní přikrývky hlavy a zimní čepice a rukavice, ve kterých se rozhodně vaše ruce nebudou https://www.mobilmania.cz/clanky/bezrameckove-displeje-uz-nebudou-luxus-a-technologie-z-bitcoinu-prijde-do-mobilu/sc-3-a-1340559/default.aspxnepříjemně potit.