Rubriky
Dům a byt

Zděný dům je drahý přežitek

Možná že už jste i vy sami přišli na to, že i když neustále odkládáte peníze na nové bydlení, stále není těch peněz dostatek. A to i za předpokladu, že byste pracovali ve dne i v noci a to nejen přes týden. Bohužel je to velmi smutné, protože ani v tomhle případě nebudete schopni vydělat dostatek ani na obyčejnou chatu, natož na rodinný dům, který bude ještě navíc z cihel, nebo na větší byt ve městě . Co se navíc týká města, tak dokonce i za takovou garsonku mnohdy zaplatíte mraky peněz. Prozatím to tedy nevypadá na lákavé vyhlídky.
tři garáže domu.jpg
Každý nám dá určitě za pravdu v tom, že než abyste se celý život honili a to ještě navíc bez konce za penězi a spláceli vysoké a nekonečné dluhy, je vhodné pořídit si takové bydlení, které bude mít nejen slušné parametry, ale ještě navíc nijak extrémně nezatíží vaši kapsu. Přesně takový je dům mobilní, což je dům, který nemá pevné základy a je možné jej dokonce přestěhovat všude tam, kde zrovna budete chtít být vy. Prostě a jednoduše, ať už budou vaše cíle jakékoliv, vaše bydlení s vámi bude kdekoliv a kdykoliv. Jediné, co vám k tomu stačí, je malý kousek půdy, na který dokonce nepotřebujete ani stavební povolení. Nezní vám to lákavě? Nám tedy ano.
dům z cihel.jpg
Nejlepší na tom všem je to, že prodej mobilních domů probíhá za velmi příznivé ceny. Dokonce za několik set tisíc můžete mít luxusní bydlení se vším, co je pro život důležité. Může se jednat o manželskou postel, kuchyňský kout, vanu apod.
pohled zepředu domu.jpg
Rozhodně nebudete o nic ošizeni. Navíc výrobce vám dodá vše na klíč a to přesně podle vašich představ a přání.
To nejlepší, co můžete v této chvíli udělat je to, že se zajdete podívat do centra vzorových mobilních domů a vyberete si takové bydlení, které by vám nejvíce vyhovovalo a ještě navíc za pár korun. Takový dům může stát na vašem pozemku klidně do měsíce a vy se do něj můžete okamžitě nastěhovat. Navíc nemusíte mít žádné obavy, protože pokud bude ještě navíc zateplený, můžete v něm přebývat klidně po celý rok.