Produkty

Kia Charlotta – produktová řada laků na nehty šetrných k přírodě i k vašemu tělu

Každá živá bytost má schopnost a pochopitelně i touhu vytvářet své jedinečné „já“ vlastním, originálním způsobem. Rozhlédněte se kolem sebe a záhy zjistíte, že i jednovaječná dvojčata, ačkoli na první pohled vypadají stejně, jsou každé jiné. To samé se týká vyjádření našich vnitřních tužeb, přání a životního stylu, a lidé, kteří si tento fakt dobře uvědomují, se také chovají a oblékají „nekonformně“. Nenechají se zviklat reklamou a převzatými módními trendy, jsou sami sebou a dávají příležitost i nám ostatním, chovat se podobně – být také sami sebou.

džus v ruce

Non toxic

Volně přeloženo „netoxický svět“ je ideální platformou, jak žít přirozeným způsobem, v souladu s přírodou, a přitom podporovat vyjádření svého vlastního „já“. Součástí tohoto procesu je zdravá výživa, přírodní oděvní materiály, nízkoenergetické a energeticky soběstačné objekty a stavby a samozřejmě i bytové, oděvní a módní doplňky. Patří sem i netoxické a šetrné laky na nehty, podtrhující přirozenou touhu po harmonii a kráse, ženskost a smyslné tvary ženské dlaně a prstů na rukou i chodidlech.

Vybrané produktové řady Kia Charlotta https://www.pulo.cz/kia-charlotta.php a Little Ondine se vyrábí ve zcela odlišném složení, než jaké známe z běžných laků s obsahem látek s benzenovým jádrem, jako je toluen, ftaláty, parabeny, xylen či formaldehyd. Vhodně zvoleným barevným odstínem tak lze vyjádřit vlastní osobitý vkus i bez obav z poškození povrchové rohoviny a nehtového lůžka a bez vdechování toxických výparů v průběhu aplikace.

nehty na nohou

Lidem schází barvy

Současná doba příliš nepřeje barvám, až na některé výjimky je kolem nás stále mnoho černé, šedé, tmavě modré či tmavě hnědé, a to jak v odívání, tak i ve výrobě podlahových krytin, nábytku a bytových doplňků. Otevřít své nitro barvám vyžaduje více odvahy, a pokud to dokážete, pak zjistíte, jak můžete svůj život posunout o velký kus kupředu. Kombinujte pastelové barvy textilií, obuvi, doplňte je shodným či kontrastním odstínem laku, vnímejte tu energii z barev kolem sebe a inspirujte i ostatní, abychom nepropadali škaredé šedi všedních pracovních dnů.